Złotą rybkę podarowaliśmy Tatusiom z okazji ich święta. Jest też fajnym rozwiązaniem na prezent z innych przedszkolnych okazji, gdyż spełnia życzenia :). Realizując temat wakacyjny, o podwodnym życiu – macie pomysł gotowy. Może trochę wymagający ;), ale efekt wynagrodzi starania 🙂

Potrzebowaliśmy owalnych kamieni. Fajnie mieć wspierające Mamusie- dostaliśmy całe wiaderko :). Farbę złotą wymieszaliśmy z żółtym kolorem, by nadać intensywność, ale ładnie też wyglądają rybki saute’ 🙂 (taką dostała od nas Pani Bibliotekarka).

Użyliśmy starych płyt cd, by stworzyć coś na wzór stawu. Powlekliśmy wyciętym kołem z fartucha szpitalnego, a imitację zielonej trawki wycięliśmy ze wzorzystej  fizeliny (może ją zastąpić bibuła, karton, koronka, cokolwiek co macie w tym kolorze). Dekoracyjnie zostały dodane kamyczki szklane. Dzieci pomalowały i ozdobiły czarnym flamastrem, przykleiły ogon i płetwy ze złotego kartonu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *