To ja:

Katarzyna (Kasia) Dardzińska – mama Pandy Ady 😉

Prezes Zarządu Panda Ada Sp. z o. o. – przedsiębiorstwa zorientowanego na świadomą edukacją dzieci w wieku przedszkolnym,  przejawiającej się w produkcji pomocy edukacyjnych, psychoedukacji i działalności warsztatowej.

Pedagog i logopeda z 17 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, terapeutka ręki, terapeutka „Empathy Doll”,grafik komputerowy.

Autorka literatury dziecięcej i twórca spersonalizowanych pomocy terapeutycznych.

Nauczycielka dyplomowana wychowania przedszkolnego wielokrotnie nagradzana za swój dorobek zawodowy, m. in. Nagroda Prezydenta za całokształt pracy zawodowej, Nagroda Ministra Edukacji.

Autorka publikacji na łamach cenionego w środowisku oświatowym miesięcznika „Bliżej Przedszkola”, książek z zakresu metodyki wychowania przedszkolnego „Listy do Ewy Z. Poradnik dla nauczycieli przedszkola” E. Zielińskiej, przewodnika metodycznego do pracy z robotem edukacyjnym Photon na rzecz „Mac Edukacja” i na rzecz „Photon Entertainment”. Jako autorka „Kuferka pełnego emocji”, zestawu przewodników i plansz, wydanego we współpracy z wydawnictwem „Podręcznikarnia”, proponuje rozwiązania metodyczne wspierające i pielęgnujące samoregulację i elastyczność emocjonalną podopiecznych.

Towarzyszka kobiet w kryzysie emocjonalnym, praktykująca uważność pasjonatka technik psychoterapeutycznych, kąpieli leśnych, koncertów wibracyjnych.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje w dziedzinie rozwoju osobistego, rozwoju psychofizycznego dziecka, technik terapeutycznych, zgłębiam temat wypalenia emocjonalnego rodziców i nauczycieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *