Kolejny wariant zabawy :). Może uczestniczyć do 26 osób.

Dokładny opis zabawy na opakowaniu kart i na „youTube”.

Zapraszamy do zakupu!!!

https://przedszkolopedia.pl/produkt/karty-panda-ada/

One Reply to “Panda Ada poznaje polskie zwierzęta-wariant zabawy- film”

  1. „Panda Ada poznaje polskie zwierzęta” to świetna gra zarówno dla dzieci, które uwielbiają zwierzaki jak i tych, którzy chcą je lepiej poznać. Karty są na tyle uniwersalne, że wykorzystujemy je również do nauki kolorów (kto ma różowe zwierzątko), do nauki liczenia (rozkładamy karty i liczymy zwierzątka), do nauki podobieństw i różnic (np. które zwierzę potrafi latać/ma skrzydła). Wykorzystujemy do zabawy w domu ale też zabieramy na spotkania towarzyskie, w których uczestniczą dzieci. Bardzo fajna grafika – do moich dzieci przemawia. W związku z tym, że kart jest sporo, planuję zakup dla dzieciaków z przedszkola – mam nadzieję, że tam też się sprawdzą 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *