Świetna pozycja!!! Dużo propozycji zabaw- 83. Zabawy pogrupowane są w rodziały, które autor wcześniej opisuje wyjaśniając ich zasadność stosowania w pracy z małymi dziećmi. Na początku książki można znaleźć praktyczne wskazówki do pracy.

Gorąco polecam, gyż w tej książce znajdziemy zabawy ruchowe rozwijające motorykę, koordynację ruchową, wyobraźnię, wyzwalające radość, ale też pozwalające chwiolowo odraczać gwałtowne reakcje i oswajać z pewna dozą frustracji.

Jak widać na poniższym zdjęciu, przy każdej zabawie autor podaje cel, pomoce i grupę wiekową. Przebieg zabawy jest tak wyczerpująco opisany, że można wręcz cytować :), uważając na blędy typu: Cofnijcie się dalej do tyłu ;))) (nikt nie jest doskonały hehehe)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *