Jak się fajnie złożyło, że mam grupę „Misie”

Miś Norman zamieszkał w naszej sali. Pozwala się przytulać, gdy Rodzic szybko opuszcza przedszkolne mury. Towarzyszy nam gdy utrwalamy nawyki grzecznościowe, higieniczne. Poznaje z nami nowe wierszyki i zabawy, aaa i sam potrafi nauczyć piosenki :). Pomaga poznawać normy kulturowe i społeczne, wypełniać zadania w książeczkach. Ale to nie wszystko. Norman jeszcze nie wie, jaką szykujemy mu rolę, ale Wam możemy zdradzić. Będzie odwiedzał domy naszych Misiaków i przyczyniał się do rozbudzania postaw czytelniczych :D.
Gdy powróci po kilku wycieczkach- zdamy relację  🙂

A dziś świętował razem z nami 5-te urodziny jednego z naszych Misiaków. Wykorzystaliśmy stronę „Wycinanek” z wizerunkiem Normana. Każda strona była twórczo ozdabiana z myślą o Solenizantce.
Powstała książeczka, którą wręczył Norman – nasz pomocny Miś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *