Photon!!!!! Służący do zabawy, ale nie zabawka;). Nauczyciel, logopeda postrzega Go jako (uroczy) środek dydaktyczny. Urozmaica zajęcia realizujące treści programowe, będąc jednocześnie narzędziem do wczesnej nauki programowania. Podnoszenie jakości edukacji informatycznej- jeden z podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2017/2018 może być z powodzeniem zrealizowany, dzięki temu uroczemu robotowi. Robot edukacyjny, to podkreślam, sprawia, że w zajęciach CHCĄ brać udział WSZYSCY. Można Photonka wykorzystać nawet w zajęciach plastycznych. Uczy dzieci bezpiecznego korzystania z wysokich technologii, łączenia przyczyny ze skutkiem, rozwija logiczne myślenie, myślenie przez analogie, myślenie sekwencyjne, stymuluje pracę lewej półkuli- zalety można mnożyć.

Jestem dumną posiadaczką, praktykiem, a także autorką propozycji scenariuszy zajęć dydaktycznych przeprowadzonych z udziałem robota edukacyjnego Photon. Mam Go w pracy, mam Go w domu, cieszę się Nim jak dziecko:))).

Za pomocą nalepek wielokrotnego użytku możemy Go spersonalizować

Szczerze polecam zaprzyjaźnić się z Photonem :)))